A Thousand And One Night Dream In Marrakech

  • 54 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Als u in A Thousand And One Night Dream In Marrakech Marrakesh appartementen van 54 m² verblijft, kunt u de Majorelletuin bereiken, gelegen op circa 2 km afstand.

Als gasten verblijven in A Thousand And One Night Dream In Marrakech appartement, hebben ze toegang tot een zitruimte voorzien van airconditioning. Voor extra comfort vindt u hier 1 badkamer. Daarnaast vindt u er een haardroger.

Een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven is beschikbaar als onderdeel van de zelfvoorzienende voorzieningen van de accommodatie.

De Saaditombes is op ongeveer 15 minuten met de auto van het appartement en de luchthaven Marrakech Menara is op minder dan 15 minuten rijden. Het Maison de la Photographie is op circa 4 km van het 1-slaapkamer appartement gelegen. De bushalte Jnan Awrad ligt binnen 5 minuten wandelafstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near A Thousand And One Night Dream In Marrakech Marrakesh
Luxury 2 Bedrooms Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Luxury 2 Bedrooms Apartment

59 m van de accommodatie
Studio Luxueux - Proche Mcdo Route De Casablanca
Mobiele prijsaanbieding

Studio Luxueux - Proche Mcdo Route De Casablanca

167 m van de accommodatie
Appartment Marrakech With Pool
Mobiele prijsaanbieding

Appartment Marrakech With Pool

8.0
Heel goed 1 beoordeling
189 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    10 km

    Treinstations

    Treinstation van Marrakesh
    3,4 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van A Thousand And One Night Dream In Marrakech appartement?
      Populaire plekken in de buurt van A Thousand And One Night Dream In Marrakech appartement zijn onder andere het Maison de la Photographie, de Majorelletuin, de Saaditombes.
    • Hoeveel kost het om bij A Thousand And One Night Dream In Marrakech appartement te verblijven?
      Een overnachting in A Thousand And One Night Dream In Marrakech appartement kost $73.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in het appartement?
      Het appartement is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in dit appartement?
      Bij dit appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van A Thousand And One Night Dream In Marrakech appartement?
      A Thousand And One Night Dream In Marrakech appartement meet 54 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    10 km

    Treinstations

    Treinstation van Marrakesh
    3,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    A Thousand And One Night Dream In Marrakech Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten